Pro partnery: Dvě služby, za které teď nemusíte platit

20.3.2020

Vážení partneři,

v posledních týdnech se zásadně změnil svět. Všichni musíme reagovat na pandemii COVID-19 a přijímat proti nákaze opatření. Víme, že firmy nechávají zaměstnance pracovat z domova, přičemž výzvy zajišťování bezpečné a bezproblémové spolupráce na dokumentech dopadly na poskytovatele služeb, jako jste Vy.

Našich partnerů si vážíme a při snaze pomoci Vašim klientům v přechodu na práci z domova Vám chceme pomoci. Proto Vám nabízíme Acronis Cyber Files Cloud – naše bezpečné file sync &share řešení podnikové třídy – do 31. července 2020 zdarma. V tomto období můžete řešení dodávat svým klientům a nic vám nebude účtováno.

Při práci z domova, ve snaze zamezit šíření koronaviru, budou lidé pracovat s jinými než firemními sítěmi a často ze svých osobních zařízení. Tím se zvyšuje možnost napadení, v důsledku čehož bude ochrana firemních dat komplikovanější. Acronis Cyber Files Cloud Vám umožňuje nabízet klientům řešení pro spolupráci, které zajišťuje bezpečnost a kontrolu nad informacemi.

Coby dodavatel řešení kybernetické ochrany věříme v nepřetržitou ochranu všech dat, aplikací a systémů. Chceme, abyste měli k dispozici všechny potřebné nástroje pro pomoc Vašim klientům s přechodem na bezpečnou a co nejproduktivnější práci z domova.

Navíc Vám nebude nic účtováno za využití Acronis Cyber Backup Cloud novými zákazníky, které jste přidali po 18. březnu, a to až do 31. července. To Vám umožní podpořit společnosti, jež teď kybernetickou ochranu potřebují, ale momentálně si ji nemohou dovolit.

Pokud ještě nejste našim partnerem v oblasti poskytování služeb, neváhejte nás kontaktovat a využijte výše zmíněných výhod i Vy.

Často kladené dotazy k PROMO akci naleznete zde: https://files.zebra.cz/t/wffdke5q

Podmínky akce naleznete zde: https://files.zebra.cz/t/4s5q43rv

Jsme tady, abychom Vás, naše partnery, podpořili.

 

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.