Acronis Cyber Protect Cloud je nyní integrovaný s řešeními N-able

14.9.2021

 

Ve společnosti Acronis usilujeme o to, aby naši partneři z řad poskytovatelů služeb mohli plně využívat naše komplexní řešení kybernetické ochrany spolu s nástroji, na které se již spoléhají. Dnes s potěšením oznamujeme, že řešení Acronis Cyber Protect Cloud je nyní integrováno s nástroji N-able RMM a N-able N-central.

Tato integrace umožňuje MSP poskytovatelům snadno a významným způsobem zvýšit bezpečnost jejich nabídky služeb, a představuje nejnovější položku na rostoucím seznamu bezproblémových integrací společnosti Acronis s předními dodavateli RMM/PSA.

 

Spravujte chytřeji, ne složitěji

Jednou z největších výzev, kterým dnes MSP čelí, je žonglování s vícero bezpečnostními řešeními a nástroji pro správu. Kybernetické útoky jsou častější než kdykoli předtím a představují stále vážnější riziko pro malé a střední podniky – a také pro poskytovatele služeb, kteří s nimi spolupracují. Přibližně 70 % MSP se spoléhá na 2-5 různých dodavatelů kybernetické bezpečnosti a dalších 18 % je závislých na ještě větším počtu dodavatelů.

Tato složitost je nejen neefektivní – poskytovatelé jsou nuceni školit své techniky na více řešení a rozhraní – ale také nevyhnutelně vede k bezpečnostním mezerám. Aktualizace softwaru mohou přinést nebezpečnou nekompatibilitu s jinými stávajícími nástroji, zatímco týmy IT, které musí přeskakovat mezi konzolemi, někdy přijdou o kritická upozornění.

Pokud vaše nástroje spolupracují hladce, posiluje to vaši bezpečnostní pozici a zároveň vám to umožňuje věnovat méně času a úsilí rutinní správě. Díky integracím Acronis se můžete soustředit na rozvoj svého podnikání a dělat radost klientům.

 

Acronis Cyber Protect Cloud a N-able: Společně jsou lepší

Tato nejnovější integrace založená na skriptech umožňuje vzdálené hromadné nasazení Acronis Cyber Protect Cloud – našeho jednoagentového řešení pro správu kybernetické bezpečnosti, ochranu dat a ochranu koncových bodů – prostřednictvím rozhraní RMM a N-central společnosti N-able, a to s minimálním úsilím. Nasazení je podporováno v systémech Windows, macOS a Linux.

Technici MSP budou moci využívat zjednodušenou správu platformy a zajistit bezproblémovou kybernetickou ochranu klientů. Vše prostřednictvím stejného důvěryhodného rozhraní, které již používáte a máte rádi:

Jednoduchá konfigurace skriptů – Zabezpečte data klientů pomocí klíčových funkcí kybernetické ochrany prostřednictvím skriptů stažených z konzole pro správu Acronis Cyber Protect Cloud.

Mapování klientů – Zobrazení všech účtů najednou prostřednictvím konzole pro správu Acronis Cyber Protect Cloud. Vyberte jednoho nebo více zákazníků N-able N-central a namapujte je na stávajícího nájemce Acronis.

Vzdálená instalace/odinstalace agenta ochrany – Zvyšte efektivitu poskytování služeb vzdáleným nasazením agenta kybernetické ochrany Acronis na libovolný počet systémů.

Použití/odvolání plánů ochrany na úrovni klientů – Zajistěte optimální zabezpečení na úrovni jednotlivých klientů přiřazením předem nakonfigurovaných plánů kybernetické ochrany jednomu nebo více účtům.

Plánování a spouštění úloh kybernetické ochrany – Spouštějte úlohy s klíčovými funkcemi kybernetické ochrany podle nastaveného plánu nebo na vyžádání.

Sledování stavu ochrany a přijímání upozornění Acronis – Sledujte stav použitých plánů ochrany a funkcí kybernetické ochrany (jako je skenování proti malwaru a plánované zálohování) v rozhraní N-able. Synchronizujte výstrahy Acronis s výstrahami z aplikace N-able, abyste nikdy nezmeškali důležité oznámení.

 

Závěrem

Tyto nové integrace mezi službami Acronis Cyber Protect Cloud a N-able umožňují MSP efektivně spravovat, konfigurovat a monitorovat plány, úlohy a stav kybernetické ochrany prostřednictvím rozhraní N-able RMM a N-central. Zabezpečení klientů proti nejmodernějším kybernetickým hrozbám nebylo nikdy jednodušší.

Další podrobnosti o aktualizaci, včetně toho, jak můžete začít využívat výhod těchto integrací již dnes, najdete na portálu Acronis Cyber Protect Cloud Solutions Portal:

N-able RMM

N-able N-central