(Před)vánoční recept: Jak upéct globálně nejrychlejší zálohovací řešení?

7.11.2016

Podle nejnovějších zjištění nezávislých testovacích laboratoří je Acronis Backup 12 až dvakrát rychlejší než nejbližší konkurent, stejně jako další známý dodavatel. Jak může nějaký výrobce vytvořit řešení, které má výrazný náskok před ostatními, jak v zálohování, tak v obnově dat? Zde je recept o třech ingrediencích:

Krok 1: Technologie a inovace

Nejprve vezmete množství inovativních technologií – jako například živé zálohování diskového obrazu, obnova na jiných hardware, technologii Acronis Instant Restore™, a tak dále. Nezapomeňte přidat přes stovku technologických patentů v oblasti ochrany dat. A vždy pamatujte na kvalitu – know-how pro inovativní ochranu dat může být pěkně složité, ale přesto jej můžete zákazníkům podávat přes jednoduché a funkční rozhraní.

Abyste toho dosáhli, budete zřejmě potřebovat tým stovek vysoce zkušených technických odborníků, kteří stráví dny a noci na tvorbě a dodávkách špičkové ochrany dat. Budete také muset celé řešení několikrát přebudovat, přepsat programovací kód, porušit stanovená pravidla a zbourat mnohé hranice. Budete muset přehodnotit situaci na trhu a implementovat novou vizi hybridního cloudu, přisypat mobilní zařízení a také internet věcí (IoT).

Jakmile budete mít připraveno několik milionů řádků kódu, můžete přistoupit k druhému kroku.

Krok 2: Trhy a zákazníci

Bez zákazníků je produkt k ničemu. Musíte získat důvěru více než 500,000 podniků a 5,500,000 spotřebitelů. A k tomu proniknout do 145 zemí, hovořit více než 20 jazyky a komunikovat s více než 32,000 partnery, 300 výrobci a 800 poskytovateli služeb.

Naslouchejte svým zákazníkům a partnerům a ptejte se na jejich zpětnou vazbu – a zlepšujte, inovujte a zdokonalujte své řešení po více než 13 let. Ujistěte se, že podporujete alespoň 15 platforem – včetně cloudových a virtuálních infrastruktur, fyzických systémů a mobilních zařízení.

Nezapomínejte, že zákazníci vložili svou důvěru do vašich rukou. Zaměřte se na bezpečnost, ochranu svých řešení, spolehlivost šifrování a podporu svých cloudových úložišť.  

Krok 3: Nabízejte jen to nejlepší

Nyní máte všechno, co potřebujete k vytvoření globálně nejrychlejšího zálohovacího řešení. A pamatujte na uživatelskou přívětivost – váš produkt musí být graficky přehledný, snadno ovladatelný a s webovým rozhraním umožňujícím instalaci ne na více než 3 kliknutí!

Hotovo!

Takhle upečete globálně nejjednodušší a nejrychlejší zálohovací řešení – Acronis Backup 12.

Nyní je čas na ochutnávku – nečekejte, až vychladne a zkuste trial verzi!