Služby, za které teď nemusíte platit

20.3.2020

Níže uvádíme promo akce, které je možné čerpat prostřednictvím autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis.

1) Všichni zákazníci mají prostřednictvím autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis zdarma řešení Acronis Files Cloud do 31.7.2020.

2) Všichni noví zákazníci mohou prostřednictvím autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis získat zdarma řešení Acronis Cyber Backup Cloud Standard a Advanced do 31.7.2020.

3) Všichni stávající zákazníci využívající řešení Acronis Cyber Backup Cloud mohou do 31.7.2020 využít přechodu zdarma na Acronis Cyber Protect Cloud (platí pro edice Standard, Advanced a Disaster Recovery).

Otázky a odpovědi k těmto promo akcím

Chtěli bychom pro sebe využít některou z těchto akcí, jak máme postupovat?

Výše uvedené služby jsou poskytovány výhradně prostřednictvím našich partnerů (autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis). Je tedy potřeba obrátit se na některého z těchto partnerů. Seznam certifikovaných autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis najdete v lokátorů partnerů Acronis. Nebo nás můžete kontaktovat na čísle +420 596 912 961, případně na emailu [email protected] a my vám poskytneme seznam všech autorizovaných poskytovatelů služeb Acronis.

Jsme autorizovaní poskytovatelé služeb Acronis a chtěli bychom některou z těchto akcí využít. Jak máme postupovat?

Pak je to jednoduché. Stačí začít používat danou službu.  V měsíčním vyúčtování Vám pak nebudou náklady na tyto akční služby fakturovány (až do 31.7.).

Jsme IT firma, ale nejsme autorizovaní poskytovatelé služeb Acronis. Jaké máme možnosti?

Můžete se stát se autorizovaným poskytovatelem služeb Acronis a začít tyto akce využívat. A nebo můžete dodávat zákazníkům klasické licence Acronis (trvalé licence nebo licence předplatného). Aktuální promo akce pro klasické licence jsou uvedeny ZDE.

Jak se můžeme stát autorizovaným poskytovatelem služeb Acronis?

Kontaktuje nás na čísle +420 596 912 961, případně na emailu [email protected]. Domluvíme se na online ukázce nástrojů Acronis po poskytovatele služeb. Následně Vám vytvoříme testovací účet. Na konci testování se rozhodnete, jestli chcete služby Acronis využívat. Pokud ano, následuje podpis smlouvy a stáváte se autorizovaným poskytovatelem služeb Acronis. Účtování pak funguje na měsíční bázi modelem pay per use (dle spotřeby).

Nechceme žádnou službu, chtěl bychom koupit software, co máme dělat?

Můžete využít klasické licence Acronis (trvalé licence nebo licence předplatného). Aktuální promo akce pro klasické licence jsou uvedeny ZDE.