Liverpool FC partnerem společnosti Acronis v oblasti kyberneticky chráněného zálohování a ukládání dat

30.12.2019

Acronis, celosvětový lídr v oblasti kybernetické ochrany, ohlásil dlouhodobé partnerství s fotbalovým klubem Liverpool Football Club v oblasti kyberneticky chráněného zálohování a ukládání dat.

Partnerství poskytne klubu Liverpool FC inovativní technologie zálohovacích a cloudových řešení Acronis pro komplexní ochranu dat, aplikací a systémů. Acronis v rámci partnerství dodá veškerou kapacitu k zajištění pěti vektorů kybernetické ochrany – bezpečí, dostupnosti, soukromí, autenticity a zabezpečení (SAPAS) – umožňující efektivně spravovat IT infrastrukturu klubu.

Partnerství bylo uzavřeno za přítomnosti top managementu Liverpool Football Club a Acronis, kterými jsou Enrico Tizzano,  Senior Vicepresident of Technology and Transformation v Liverpool FC, Sergej Beloussov, zakladatel a CEO Acronis, a Ian Rush, fotbalová legenda Liverpool FC.

„Neustále hledáme možnosti jak zlepšit způsob ochrany a sdílení důležitých souborů a informací, takže se těšíme na spolupráci se společností Acronis v oblasti kybernetické ochrany, zálohování a ukládání dat. Naše data jsou pro nás nesmírně cenná a jejich bezpečná a efektivní správa a přístup k nim je pro provoz celého klubu kritickým faktorem,“ řekl Billy Hogan, obchodní ředitel Liverpool FC.

„Chceme využít potenciálu technologie Acronis k inovování a posílení expertízy našich datových úložišť, zálohovacích systémů a řešení disaster recovery, která nám umožní splnit ty nejvyšší nároky na ochranu dat. Od způsobu jak chránit důležité datové struktury až k co nejefektivnějšímu využití a distribuci petabytů dat, které máme nyní k dispozici,“ dodal Enrico Tizzano.

Acronis zahjil celou řadu partnerství se sportovními kluby z různých odvětví včetně fotbalu, baseballu a motorismu – ve fotbalu jsou to aktuálně partnerství s kluby Arsenal, Manchester City a Inter Milán. Acronis sportovním týmům pomáhá být #CyberFit prostřednictvím snadno využitelných, efektivních a bezpečných nástrojů kybernetické ochrany kriticky důležitých datových ekosystémů. Tato řešení jsou určena k bezpečnému ukládání a rychlé dostupnosti všech dat, aplikací a systémů, přičemž zlepšují efektivitu správy IT celého týmu.

„Na té nejvyšší úrovni konkurenceschopnosti jsou rozdílovým faktorem data. Technologie Acronis je ideální právě do vysoce konkurenčních prostředí s intenzivním využitím digitálních zdrojů. Jsme hrdým partnerem tohoto skvělého klubu a těšíme se na společné budoucí projekty,“ řekl Sergej Beloussov.