Funkce New Generation
dostupné při prémiové subskripci

Acronis Active Protection

Pokročilá, aktivní ochrana proti ztrátě dat kvůli ransomware. Zajišťuje neustálou dostupnost dat, tedy i v momentě napadení ransomwarem. Acronis Active Protection™, čekající na schválení patentu, využívá nejmodernějších technik k aktivní prevenci a neutralizaci ransomware útoků a k ochraně místních i cloudových dat. Tato funkce je v současnosti dostupná při prémiové subskripci, pouze pro Windows. Více detailů naleznete na stránce Acronis Active Protection.

 Acronis Active Protection video přehled

Acronis Notary

Technologie blockchainu zajišťuje autenticitu dat. Dohlíží, aby byla zálohovaná data autentická – tedy aby byl každý jeden bit identický s původními daty, která byla zálohována. Acronis Notary™ využívá technologii blockchainu od naší partnerské společnosti Ethereum ke generování unikátního certifikátu, který garantuje identičnost neboli autenticitu dat na dlouhé roky. Více nejen technických detailů naleznete na stránce Acronis Notary.

 Acronis Notary video přehled

Acronis Asign

Přes Acronis ASign lze vyžádat elektronický podpis od jednoho nebo i vícera lidí na právě dozálohovaný dokument. Digitálně zachytí podpisy a vygeneruje unikátní certifikát obsahující image podpisů, časové známky a další informace. Certifikát může být využit jako audit trail, který může být později ověřen pomocí blockchain technologie.

Vylepšené zabezpečení

Acronis True Image New Generation zajišťuje ochranu dat před zásahy a před alternací. Pokročilé algoritmy šifrují data na zařízení, po dobu přenosu na jiná zařízení i v cloudu. Ať už místní nebo v cloudu, Windows nebo MacOS, iOS, Android anebo Facebook, všechny zálohy mohou být šifrovány vysoce vyspělými algoritmy. Pokud využíváte jeden Acronis účet k ochraně vícera rodinných zařízení, heslování a šifrování umožní chránit osobní data jednotlivých uživatelů před ostatními i v rámci jediného účtu.

Zálohování obsahu z mobilních zařízení

Operační systémy mobilních zařízení se postarají o aplikace a nastavení. Acronis chrání fotky, videa, kontakty, upomínky a události v kalendáři s větší pružností, než jakou poskytují nativní řešení. Na příklad, kromě zálohování mobilních zařízení do cloudu a prohlížení obsahu cloudu, umožňuje Acronis také zálohování mobilních zařízení přímo na místní Windows nebo Mac počítač, ze kterého můžete následně prohlížet mobilní obsah – bez potřeby cloudu.

Počkat, je toho více!

  • Všechny mobilní zálohy jsou šifrovány při přenosu i v úložišti, ať už jím je místní počítač nebo cloud.

  • Všechny Facebook zálohy jsou šifrovány při přenosu i na Acronis Cloud úložišti.

  • Neomezený počet mobilních zařízení k zálohování na počítač nyní kromě Windows podporuje i MacOS počítače.

  • Prohlížení obsahu mobilních záloh uložených na místních Windows a MacOS počítačích.

  • Pokročilá podpora NAS zařízení na Windows i Mac.

  • Zálohy Facebooku mohou být nyní obnoveny na původní anebo jiný Facebook účet.

Dále

Všechny funkce

Zjistit více

Získat Acornis True Image 2017

Stáhnout trial verzi zdarma