Všechny funkce

Acronis Active Protection™

Zajišťuje neustálou dostupnost dat, tedy i v momentě napadení ransomwarem. Acronis Active Protection™, čekající na schválení patentu, využívá nejmodernějších aktivních technik k rozpoznání a neutralizaci ransomware útoků a zabezpečuje tak soubory, zálohy a software před ransomware. Active Protection pracuje na pozadí, má minimální dopad na výkonnost systému a nevylučuje se s antiviry nebo s Windows Defender. Tato funkce je v současnosti dostupná při prémiové subskripci, pouze pro Windows. Přečtěte si více na stránce Acronis Active Protection.

Acronis Notary™

Zálohy jsou chráněny proti manipulaci – každý bit zálohy zůstane identický s originálně zálohovanými daty. Acronis Notary™ využívá technologie blockchainu od naší partnerské společnosti Etherum ke generování unikátního certifikátu, který garantuje autenticitu zálohovaných dat na dny, měsíce a roky. Technické detaily naleznete na stránce Acronis Notary.

Acronis ASign™

Přes Acronis ASign lze vyžádat elektronický podpis od jednoho nebo i vícera lidí na právě dozálohovaný dokument. Digitálně zachytí podpisy a vygeneruje unikátní certifikát obsahující image podpisů, časové známky a další informace. Certifikát může být využit jako audit trail, který může být později ověřen pomocí blockchain technologie.

Vylepšené zabezpečení

Acronis True Image New Generation zajišťuje ochranu dat před zásahy a před alternací. Pokročilé algoritmy šifrují data na zařízení, po dobu přenosu na jiná zařízení i v cloudu. Ať už místní nebo v cloudu, Windows nebo MacOS, iOS, Android anebo Facebook, všechny zálohy mohou být šifrovány vysoce vyspělými algoritmy. Pokud využíváte jeden Acronis účet k ochraně vícera rodinných zařízení, heslování a šifrování umožní chránit osobní data jednotlivých uživatelů před ostatními i v rámci jediného účtu.