Už nikdy neztraťte
jediný soubor
Osobní zálohovací software #1
True Image 2018
 
Od
1 321 Kč
 
Funkce
Zálohování nemusí být složité.
Zálohování

Full Image zálohování

Chraňte vše a obnovujte cokoli s pomocí přesné repliky systémového disku nebo vybraného oddílu. V případě ztráty dat můžete snadno obnovit cokoli potřebujete – od celého systému po jednotlivý soubor nebo složku.
Novinka

Klonování aktivních disků

Migrace všech dat z PC – operační systém, programy, nastavení, soubory, atd. – na větší nebo rychlejší disk. S Acronis True Image 2018 teď můžete na místní disk nebo externí USB disk klonovat i aktivní Windows systém, bez nutnosti jeho zastavení a restartování.

Aktivní ochrana proti ransomware

Zabraňte ransomwaru v šifrování vašich dat. Každá edice Acronis True Image teď přichází s naší exkluzivní Acronis Active Protection technologií, která rozpozná a zastaví útok ransomware a automaticky zvrátí jeho dopady.
Novinka

Aktualizovaný Media Builder

Vytvořte spouštěcí médium, abyste mohli obnovit systém na stejný nebo odlišný hardware, jednoduše. Vytvořte WinPE prostředí pro rychlé řešení problémů s konfigurací ovladačů. Použijte předurčené nastavení Simple módu anebo si Media Builder přizpůsobte v Advanced módu.
Novinka

Konverze na virtuální harddisk

Provádějte robustní testování programů a nastavení systému pomocí konverze full-image záloh na formát virtuálního harddisku Hyper-V. Poté budete moci spustit soubor VHDX, pro testování, anebo spustit vícero kopií systému na Windows hypervizoru.
Novinka

Aktivity a statistiky zálohování

Spravujte zálohy s lehkostí přes nový, vizuální interface. Sledujte status záloh, velikosti souborů, rychlosti zálohování a počet verzí vaší zálohy. Dokonce uvidíte barevné ukazatele pro množství fotek, videí, hudby a dokumentů, které jsou připraveny k obnovení.
Pružné řízení
Plánujte časy, konfigurujte umístění a vybírejte z full image, přírůstkového, rozdílového nebo vlastního zálohování.
Zálohování souborů a složek
Kontrolujte svá zálohování výběrem jednotlivých souborů a složek, když nechcete full image kopii.
Kontinuální ochrana
Pracujte dál, hrajte anebo surfujte na internetu: zálohování běží na pozadí, aniž by ovlivňovalo výkon vašeho počítače.
Novinka
Zálohování sociálních médií
Nedovolte hackerům, nehodám a chybám, aby zničili vaše fotky, kontakty a vzpomínky na Facebooku a nově ani na Instagramu.
Novinka
Bezpečnostní dashboard
Monitorujte počet procesů označených za potencionálně nebezpečné, identifikujte ty zablokované a spravujte whitelist důvěryhodných aplikací pro jejich hladký běh.
Novinka
Changed-Block Tracker
Zálohujte přírůstkově a rozdílově až třikrát rychleji díky technologii, která monitoruje provádění změn image v reálném čase.
Elektronické podpisy
Využívejte elektronické podpisy k ověření autenticity souborů pomocí Acronis ASign. Dostupné pouze v edici Premium.
Universal Restore
Obnovení vašeho systému na nový hardware je s našimi spouštějícími médii a technologií zavádění ovladačů jednoduché.
Archivace
Uvolněte místo na disku přesunem velkých nebo zřídkakdy používaných souborů do cloudu nebo na místní disk, se zachováním snadného přístupu.
Try and Decide
Když víte, že se můžete jednoduše vrátit k předchozí konfiguraci, můžete bezpečně testovat nový software, ovladače, aktualizace systému nebo cokoli jiného.
Blockchainová certifikace
Vytvořte pro svá data unikátní „otisk“ s Acronis Notary a nabuďte jistoty v integritu svých záloh. Dostupné pouze v edici Premium.
Získejte Acronis True Image 2018
Od 1 321 Kč
Koupit
Od 793 Kč
Upgrade